Objavljeno: 29. 09. 2021 - 11:10 / Pregledano 86 puta.
RUKOMETAŠICE GOSPIĆA DOMINIRALE NA DRUGOM DIJELU 14. MALOG  MEDE

Nakon odlično odrađenog prvog dijela 14. turnira u rukometu za mlađe uzraste "Mali medo" koji je bio organiziran za dječake U13 i djevojčice U14, u subotu, 25. rujna 2021. godine, na teren su izašli dječaci U11 (2010./2011. godište) i djevojčice U12 (2009./2010. godište). Kod dječaka U11 uz dvije ekipe Gospića sudjelovali su i prijatelji iz Vodica i Raba, dok su se kod djevojčica U12 također uz dvije ekipe Gospića natjecale i rukometašice iz Knina i Raba.

U svakoj kategoriji igrale su se po dvije polufinalne utakmice, utakmice za 3. mjesto i finalni susreti, te je ukupno odigrano 8 utakmica velikog rukometa. Ekipa Gospić 1 poražena je u neizvjesnoj utakmici prvoga polufinala od dječaka iz Vodica koji su visokom finalnom pobjedom nad Arbom (Rab) osvojili zlatnu medalju, dok su u susretu dvije ekipe Gospića uvjerljivi bili igrači Gospića 1 što im je donijelo brončanu medalju.

Djevojčice Rukometnog kluba „Gospić“ su se, ovoga puta, osvojivši zlato i broncu pokazale puno uspješnije od dječaka. Rukometašice ekipe Gospić 1 dvjema su se uvjerljivim pobjedama protiv Knina i Raba okitile zlatom, dok su djevojčice 2010. i 2011. godišta
smještene u ekipu Gospić 2 u starijem godištu ostvarile fantastičnu pobjedu u borbi za 3. mjesto. Osvajanjem brončane medalje dobile su vjetar u leđa za daljnji rad i trud.
 
REZULTATI I NAGRAĐENI
- 09:00 djevojčice U12 - polufinale 1 - RK Gospić 2 : RK Rab 14:20
- 09:50 djevojčice U12 - polufinale 2 - RK Gospić 1 : ŽRK Knin 36:2
- 10:40 dječaci U11 - polufinale 1 - RK Gospić 1 : RK Vodice 15:19
- 11:30 dječaci U11 - polufinale 2 - RK Gospić 2 : MRK Arba 15:25
- 12:20 djevojčice U12 - za 3. mjesto - RK Gospić 2 - ŽRK Knin 11:10
- 13:10 dječaci U11 - za 3. mjesto - RK Gospić 1 - RK Gospić 2 28:11
- 14:00 djevojčice U12 - finale - RK Rab - RK Gospić 1 13:32
- 14:50 dječaci U11 - finale - RK Vodice - MRK Arba 25:6
  
DJEČACI
1. mjesto: RK VODICE
2. mjesto: MRK ARBA
3. mjesto: RK GOSPIĆ 1

4. mjesto: RK GOSPIĆ 2
Najbolji igrač: LOVRE VUKELJA (RK Vodice)
Najbolji golman: ROKO GRGURIĆ (MRK Arba)
Najbolji strijelac: IVANO STRUČIĆ - 21 pogodak (RK Gospić 1)
 
DJEVOJČICE
1. mjesto: RK GOSPIĆ 1
2. mjesto: RK RAB
3. mjesto: RK GOSPIĆ 2
4. mjesto: ŽRK KNIN
Najbolja igračica: SARA VUKELIĆ (RK Gospić 1)
Najbolja golmanica: PETRA LUPIĆ (RK Rab)
Najbolji strijelac: ANJA RUKAVINA -  17 pogodaka (RK Gospić 1)

Izvor: RK Gospić

  Vijesti - Sve