Objavljeno: 28. 12. 2020 - 9:32 / Pregledano 112 puta.
Održan 5. Božićni turnir u haklu

U srijedu, 23. prosinca Sportska dvorana Srednje škole Otočac bila je domaćin 5. Božićnog turnira u haklu, a koji se održao u kategoriji građanstva za košarkašice i kadetkinje. Nakon odigranog turnira postignuti su sljedeći rezultati u kategorijama:

U kategoriji građanstva (žene)

1. mjesto osvojila je ekipa ŽKK Otočac, a drugo mjesto je pripalo ekipi ŽKK Karlovac.

Zbog poštivanja epidemioloških mjera i preporuka sudjelovalo je manji broj ekipa pa je iz tog razloga organizator održao i natjecanje u izvođenju slobodnih bacanja i u šutiranju trica.

Najpreciznija u oba natjecanja je bila Lara Hajpetar.

U kategoriji kadetkinja

1. mjesto osvojila je ekipa VZF team – Otočac, a drugo mjesto je pripalo ekipi Salt team – Otočac.

U izvođenju slobodnih bacanja 1.mjesto osvojila je Leonarda Šimatović, a u šutiranju trica Nika Glumičić.

U kategoriji građanstva (muški) planirano je održavanje hakla u tijeku drugog tjedna.