Zajednica sportova Ličko senjske županije

OTOČAC - VINODOL 3:2

Gradsko igralište. Gledatelja: 100

Sudac: Slaven Skender (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Sladović (6), 1:1 Šmit (24), 2:1 Krznarić (45+2-11m), 3:1 Krznarić (74-11m), 3:2 Petrinović (85-11m)

Žuti kartoni: Vuković, Krznarić (Otočac), Šmit, Lagumdžija, Smolčić (Vinodol)

OTOČAC: Božičević, Kostelac, Sladović (77 Vidmar), Banić, Rudelić (62 Orešković), Grivičić (20 Čurčić), Vuković, Krznarić, Smolčić (46 Vukić), Burić, Benčić (49 Draženović)

VINODOL: Hodžić, Radetić (81 Vidović), Smolčić (79 Preni), Uremović, Mataija, Lagumdžija, Šmit (79 Tonković), Lenac, Buljat, Filipović, Petrinović

Nogometaši Otočca slavili su protiv Vinodola.

- Ovo nam je važna pobjeda, ali odigrali smo ispod nivoa utakmica ovog proljeća. Vinodol je bio bolji. Presudio je gol u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada smo poveli 2:1. U drugom dijelu smo se svjesno povukli, rekao je trener Otočca Tomislav Lopac.

PAZINKA - NEHAJ 4:0

Gradski stadion. Gledatelja: 100

Sudac: Danijel Klarić (Ratulje)

Strijelci: 1:0 Maružin (24), 2:0 Maružin (45), 3:0 Vale (50), 4:0 Rabar (60)

Žuti kartoni: Levak (Pazinka), Nadarević (Nehaj)

PAZINKA: Funčić (69 Denić), Batel, Levak, Pinčan, Zgrablić, Maružin (69 Prenc), Matika (71 Turčinović), Ivetac (56 Damijanić), Vale, Rabar, Krajcar (63 Tomišić)

NEHAJ: Baričević, Pejanović, Glavičić (62 Bilen), Ćaćić, Hodak (67 Stipić), Prpić (73 Prizmić), Ajdini (46 Babić), Pejić, Bajramović, Biondić (84 Rončević), Vukelić

Mirnu, fer i korektnu utakmicu odigrali su Pazinka i Nehaj. Gosti su u Pazin stigli svjesni da ih danas neće čekati lijepi provod u središnjoj Istri, a to se pokazalo i točnim.

Mrežu gostiju načeo je Loren Maružin pospremivši jedan odbijanac u 24. minuti, a do predaha je i osigurao titulu najboljeg igrača utakmice stigavši prvi na jednu loptu preko senjske obrane poslanu od strane Ivetca i poentiravši za 2:0.

Drugi dio je bio samo odrađivanje posla, a Dalibor Vale je nakon prodora lijepo poentirao za 3:0 u petoj minuti nastavka da bi točku na „i“ stavio Patrick Rabar, na njegovu asistenciju.